اگر قصد دارید یک گل ارزان، ساده و شیک را برای دوست صمیمی خود و یا یکی از اعضای خانواده خریداری کنید، حتماً فروشگاه اینترنتی خانم گل را انتخاب نمایید. خرید ارزان گل به صورت اینترنتی  از فروشگاه اینترنتی خانم گل هزینه های شما را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. فرقی نمی‌کند که در کجای ایران زندگی می کنید در هر جای ایران که باشید ما گل مورد نظر شما را با کمترین قیمت وبالاترین کیفیت به شما هدیه می دهیم. فاصله خرید ارزان گل به صورت اینترنتی با فروشگاه اینترنتی خانم گل فقط چند کلیک ساده است. تمام هدف فروشگاه خانم گل ارائه بهترین گلها با کمترین هزینه است. به راحتی هرچه تمام تر گل های مورد نظر خود را انتخاب کنید و نگران هزینه آن نباشید.

سفارش گل به صورت اینترنتی

شاید از خود سوال کنید که چرا باید سفارش گل به صورت اینترنتی باشد. سفارش گل به صورت اینترنتی مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. در دسترس بودن گل و گیاه آپارتمانی و غیر آپارتمانی به صورت آنلاین، صرفه جویی در زمان و هزینه خرید گل، گستردگی در انتخاب بزرگترین مزیت های سفارش گل به صورت اینترنتی است.

 

مشخصات تماس :

  • تلفن تماس : 0930714268202691301774
  • آدرس گلخانه خانم گل : کرج چهارباغ روبروی دهکده المپیک گلخونه خانم گل
  • دفتر فروش:استان: البرز، شهرستان : کرج، بخش : مرکزی، شهر: کرج، محله: گلشهر غربی، خیابان شهید فرهاد محرابیان، خیابان شهید مجید برخورداری، پلاک: -19.0، طبقه: همکف،