شرایط و قوانين گل فروشی سایت خانم گل

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی خانم گل به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد :

شرایط و قوانین گل فروشی خانم گل :

قابل توجه مشتریان گرامی : کلیه فرآیند های وب سایت گل فروشیخانم گل با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین گل فروشی هستند. در صورتی که در قوانین درج شده گل فروشی خانم گل تغییراتی ایجاد گردد ، در همین صفحه منتشر خواهد شد.

 

تعریف مشتری :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که جهت استفاده از خدمات سفارش گل فروش اینترنتی خانم گل از سایت بازدید کرده ، ثبت نام و خرید انجام می دهد.

 

حریم خصوصی :

1 – خرید محصول از وب سایت گل فروشی خانم گل و فعالیت این فروشگاه اینترنتی در چارچوب شرایط و قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد. از آنجا که لازم است هموطنان محترم جهت خرید از سایت ابتدا ثبت نام نموده و اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند، طبق شرایط و قوانین گل فروشی خانم گل خود را در حفظ هویت و اطلاعات شخصی کاربران موظف می داند و به کاربران خود این اطمینان را می دهد که نهایت تلاش خود را در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود مبذول خواهد داشت.

2 – عضویت در سایت ما کاملاَ رایگان می باشد و مشتریان محترم باید جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ی احتمالی، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشند. کاربران می توانند در صورت فراموشی رمز عبور با پشتیبانی سایت خانم گل در تماس باشند.

3 – جهت ثبت سفارش و خرید از سایت نیاز است که کاربران محترم اطلاعات کامل خود که شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و پست الکترونیک می شود را به طور کامل و صحیح وارد نمایند. از آنجا که از اطلاعات وارد شده جهت برقراری ارتباط با مشتریان محترم استفاده خواهد گردید و محصولات خریداری شده به آدرس یا یکی از آدرس های ثبت شده توسط مشتریان ارسال خواهد گردید، مسئولیت مغایرت اطلاعات و همچنین عواقب درج اطلاعات ناقص یا نادرست با کاربر بوده و ثبت اطلاعات در سایت گل فروشی خانم به نشانه پذیرش صحت اطلاعات وارد شده می باشد.

4– مشتریان محترم در صورت نیاز به ثبت سفارش جهت مراسم و مجالس حداقل دو هفته قبل جهت ارزیابی و عقد قراداد با مجموعه ی  خانم گل جهت مذاکره ی حضوری هماهنگی لازم را به عمل آورند.

نقد و نظر

– کاربران و مشتریان محترم سایت خانم گل می توانند جهت خدمت رسانی هرچه بهتر این مجموعه به مشتریان خود و همچین اظهار نظر در مورد محصولا موجود بر روی سایت، نظرات خود را در قسمت های از پیش تعیین شده ی سایت وارد نمایند.

– نظرات ثبت شده توسط کاربران در سایت می بایستی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و خانم گل هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای نظرات ثبت شده توسط کاربران ندارد. سایت خانم گل در ویرایش و حذف نظرات ارسال شده در راستای قوانین سایت مختار است و در صورتی که نظرات ارسالی شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد از طریقخانم گل قابل پیگیرد قانونی خواهد بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.